Týden


Magazín Týden je jedním z nejoblíbenějších českých zpravodajských časopisů. Vychází pravidelně jednou za týden a kromě jeho tištěné podoby existují také jeho internetové stránky, které nabízejí i další aktuální obsah, jenž se na stránky časopisu nevejde. Týden se zaměřuje zejména na aktuální zpravodajství, publicistiku, zajímavosti, rozhovory, reportáže a další typy článků. Jeho vydavatelem je společnost Empresa Media, pod jejíž křídla patří kromě časopisu Týden také televizní stanice Barrandov nebo časopisy Instinkt a Sedmička.

Wikipedie je největší celosvětová online encyklopedie.

Týden na internetu

Webové stránky magazínu Týden najdeme na adrese www.tyden.cz a zdaleka se nejedná pouze o internetovou verzi stejnojmenného časopisu. Naopak – Týden je na internetu poměrně rozsáhlým zpravodajským portálem, který denně přináší aktuální zpravodajství z domova, ze světa i ze sportu, ekonomické zprávy, názorovou rubriku, novinky ze světa médií a showbyznysu, kulturní zpravodajství a spoustu dalších zajímavých rubrik. Webový portál Týden je tak zajímavou alternativou a konkurencí k ostatním českým zpravodajským serverům, jako jsou např. iDnes, Lidovky, iHned, Novinky.cz, Blesk.cz nebo TN.cz.

Týden v tištěné podobě

Zatímco internetové stránky Týden.cz jsou aktualizovány neustále a každý den se na nich objeví spousta nových článků, rozhovorů, informací a zajímavostí z mnoha různých oblastí, tištěný časopis Týden vychází pravidelně jedenkrát týdně. Koupit si jej můžeme na všech novinových stáncích a trafikách a najdeme v něm velké množství zajímavých článků – časopis Týden se hodně věnuje publicistice, takže nechybí reportáže o velkých kauzách, zpravodajství z domova i ze zahraničí, rozhovory, tematicky zaměřené rubriky atd. Týden patří mezi nejzajímavější zpravodajské časopisy, které jsou u nás k dostání a je ideálním společníkem např. při dlouhé cestě vlakem nebo autobusem.

 


Týden pro mobilní telefony

Dnes už je celkem běžným standardem, že zpravodajské stránky a magazíny mají i svoje aplikace pro mobilní telefony a tablety. Jinak tomu není ani u časopisu Týden, který je k dispozici i v elektronické podobě a stáhnout si jej mohou majitelé zařízení s operačním systémem Android a iOS. V obou dvou případech se jedná o bezplatnou aplikaci, která je ke stažení v příslušných internetových obchodech (Google play, resp. iTunes), která umožňuje přečíst si aktuální číslo časopisu Týden v elektronické podobě na mobilu či tabletu. Součástí této aplikace je ale pouze jedno ukázkové číslo zdarma, další vydání už si zájemci musí zaplatit. Jednou z výhod je to, že elektronické verze je k dispozici den předtím, než se dostane na novinové stánky tištěné vydání. Dalším plusem aplikace je stahování kompletních čísel, tedy nejen textů, ale i všech obrázků, fotek a grafiky. Aplikace má jednoduché a intuitivní ovládání a umožňuje snadné a pohodlné prohlížení tohoto magazínu.

Týden na sociálních sítích

Časopis Týden má svoje profily i na největších sociálních sítích. Oficiální stránku má Týden na Facebooku, kde několikrát denně zveřejňuje odkazy na nejzajímavější články, které si na zpravodajském portálu Týden můžeme přečíst. Další sociální sítí, na které můžeme novinky magazínu Týden sledovat, je Twitter. I twitterový profil Týdne je neustále aktualizovaný a jeho obsahem jsou odkazy na nejnovější a nejzajímavější články z webového portálu Týden.cz.

Předplatné časopisu Týden

Pro pravidelné čtenáře, kteří si nechtějí nechat ujít ani jedno jediné číslo časopisu Týden, je tu možnost předplatného. Možností je hned několik – nejvýhodnější variantou je předplatné na dva roky, při kterém ušetříme nejvíce peněz a navíc si k němu můžeme vybrat atraktivní odměnu navíc. Druhou možností je roční předplatné a třetí, nejkratší alternativou je tzv. předplatné Mini, jenž platí na tři měsíce. Speciální nabídku pak má časopis Týden pro studenty, kteří si mohou objednat zvýhodněné studentské předplatné s ještě větší slevou a dárkem. Vedle klasického předplatného tištěné verze je k dispozici také elektronické předplatné časopisu Týden, v jehož rámci je možné si objednat i archivní vydání tohoto magazínu. Pokud si objednáme digitální předplatné spolu s tištěným, získáme na ně další slevu. Pokud chceme předplatné časopisu Týden někomu věnovat jako dárek, přímo na webových stránkách si můžeme vytvořit krásný dárkový certifikát – ten lze zhotovit nejen k tomuto magazínu, ale i k dalším titulům vydavatelství Empresa Media a k archivu televizní stanice Barrandov.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!