Týden a zpravodajství z domova


Jedním ze základních stavebních kamenů internetového zpravodajského portálu Týden jsou aktuální zprávy z dění v České republice. Tato kategorie přináší nejnovější informace o dění v domácí politice, nejsledovanější kauzy, černou kroniku, informace z oblastí dopravy, školství, zdravotnictví atd. Domácí zpravodajství na portálu Týden.cz sice není tak obsáhlé a podrobné jako např. na iDnesu nebo jiných serverech, ale nejdůležitější zprávy a události zde nechybí. Přidanou hodnotou jsou pak různé zajímavé komentáře a názory od osobností, které s časopisem Týden spolupracují, nebo podrobné informace o některých velkých kauzách, jež hýbou českou společností. Součástí domácí rubriky jsou i zprávy o počasí, ale klasickou předpověď počasí na webu Týden nenajdeme – jedná se pouze o články, informující o výhledu počasí na další dny a týdny.

Týden a novinky ze světa

Vedle zpravodajství z domova pochopitelně nechybějí ani aktuální zprávy o dění v zahraničí. Zahraniční zprávy na zpravodajském portálu Týden jsou rozdělené do osmi kategorií – Evropa, Rusko a okolí, Amerika, Afrika, Asie a Oceánie, Big brother, Zprávy z absurdistánu a Věřte nevěřte.

Týden a jeho sportovní rubrika

Týden nezapomíná ani na sportovní fanoušky a každý den jim přináší nejčerstvější aktuality ze světa sportu. Najdeme tu novinky týkající se fotbalu, hokeje, tenisu, formule 1, motorismu a dalších sportů, součástí rubriky jsou také komentáře a postřehy redaktorů magazínu Týden a při významných sportovních akcích jsou připraveny samostatné speciály, které se danou událostí podrobně zabývají.


Diskuse pod články na webu Týden

Podobně jako na mnoha jiných zpravodajských portálech, tak i na Týdnu lze pod jednotlivými články zveřejňovat svoje komentáře a názory a diskutovat tak s ostatními čtenáři. Odkaz na diskusi se objevuje hned pod samotným článkem a vidíme u něj aktuální počet vložených příspěvků a také pět názorů, které získaly nejvíce hlasů. Stejně jako u některých konkurenčních stránek, tak i zde mohou registrovaní čtenáři hlasovat pro příspěvky, se kterými souhlasí. Přidávání vlastních diskusních příspěvků a hlasování je ale přístupné pouze registrovaným uživatelům webu. Při registraci je třeba vyplnit krátký formulář, do kterého se musí povinně vyplnit uživatelské jméno, heslo, jméno, příjmení a e-mailová adresa, nepovinně pak např. datum narození nebo město. Současně s registrací je také možné založit si na portálu Týden vlastní blog.

Novinky z médií na webu Týden

Svoji samostatnou rubriku mají na portálu Týden také novinky a zpravodajství ze světe médií. Tato rubrika se jmenuje Mediamania a najdeme v ní zprávy a aktuality týkající se televizních stanic, rádií, novin a časopisů, internetu, reklamy atd. Předností těchto stránek jsou denně zveřejňované koláče sledovanosti, na kterých vidíme share (podíl na publiku) jednotlivých televizí, dále pak informace o počtu diváků, sledujících jednotlivé kanály (rating), grafy s vývojem sledovanosti a další zajímavá data. Zajímavou součástí této rubriky jsou také náhledy prvních stránek předních světových periodik.

Anketní otázky na stránkách magazínu Týden

Hned na titulní stránce internetového portálu Týden se objevují také anketní otázky. Ty se týkají aktuálních témat, o kterých se v posledních dnech hovoří a hlasovat v nich lze jednoduše kliknutím na vybranou možnost. Zároveň také hned vidíme přehledný graf , který ukazuje kolik procent lidí hlasovalo pro jednotlivé odpovědi.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!