Týden a pravidelné chaty s osobnostmi


Velmi zajímavou součástí zpravodajského serveru Týden jsou chaty s osobnostmi. Do nich mohou čtenáři Týdne posílat svoje dotazy a následně jim daná osobnost jejich otázky zodpoví. Podobné chaty fungují i na jiných zpravodajských webech, např. na iDnesu a dalších.

Týden a novinky z bulváru na webu Sedmička

Kromě klasického seriózního zpravodajství a investigativní publicistiky se vydavatelství Empresa Media věnuje také bulvárnímu obsahu, kterému mnoho lidí dává přednost. Jedná se o časopis a internetový magazín pod názvem Sedmička. Stejně jako Týden, tak i Sedmička vychází pravidelně jednou týdně a svým čtenářům a předplatitelům nabízí články a informace o životě celebrit a známých osobností, horoskopy, televizní program, recepty a spoustu dalších zajímavých článků.

Svět aplikací na stránkách portálu Týden

Pro ty, co mají chytrý mobilní telefon nebo tablet a zajímají se o nové aplikace a technické noviny, je na stránkách Týdne magazín s názvem Svět aplikací. Jeho obsahem jsou recenze nových aplikací, informace o novinkách ve světě mobilních telefonů a tabletů a diskusní fórum. Svět aplikací se zabývá všemi třemi hlavními operačními systémy (Android, iOS a Windows Phone) a pro každý z nich zde najdeme spoustu zajímavého čtení. Na pravé straně webu jsou navíc informace aktuálně zlevněných aplikacích.

Magazín PC Tuning na stránkách portálu Týden

Pro všechny, co se zajímají o hardware, software, multimédia a vše, co se týká počítačů, je na stránkách portálu Týden samostatná rubrika PC Tuning. Obsahuje velké množství zajímavých článků, ale i užitečné návody a rozsáhlé diskusní fórum. PC Tuning má také svůj profil na Facebooku. Odkaz na web najdeme v horní liště portálu Týden nebo můžeme do adresního řádku zadat přímý odkaz pctuning.tyden.cz.


Speciální vydání časopisu Týden

Kromě běžného vydání magazínu Týden, které vychází pravidelně jednou týdně, se na novinových stáncích občas můžeme setkat také se speciálním vydáním tohoto časopisu. Tato zvláštní vydání se zaměřují na jedno vybrané téma – v minulosti vyšly např. speciály na téma 111 českých miliardářů (o nejbohatších Češích) nebo 1001 českých pokladů (tipy na dovolenou a výlety v České republice).

Týden a jeho knižní edice

Vedle speciálních vydání Týdne si pod titulem tohoto magazínu můžeme zakoupit také knihy. V knižní edici časopisu Týden byly zatím vydány dva tituly, které se podrobněji zabývají světovou finanční krizí. Obě dvě knihy lze objednat přímo na webových stránkách týdne, v sekci e-shop.

Týden a jeho spolupráce s TV Barrandov

Vzhledem k tomu, že magazín Týden a televizní kanál Barrandov patří pod vydavatelství Empresa Media, obě tato média tak spolupracují a podílejí se na tvorbě zpravodajských příspěvků. S tím souvisí i odkazy na webu časopisu Týden, které čtenáře upozorňují na pořady televize Barrandov a stejně tak na Barrandově běží reklamy a upoutávky na časopis Týden.
V minulosti se ve vysílání televizní stanice Barrandov objevoval také diskusní pořad pod názvem Témata Týdne. Barrandov jej vysílal pravidelně každý čtvrtek ve večerním vysílacím čase a šéfredaktor Týdne spolu se zástupcem šéfredaktora si do tohoto pořadu zvali přední české politiky a diskutovali s nimi na aktuální témata.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!