Osobnosti českého sportu na iSport


Internetový portál iSport přináší nejen aktuální výsledky ze sportovních zápasů, ale také spoustu zajímavého čtení o velkých sportovních osobnostech. Jestliže si chceme najít výpis všech článků a vybrané osobnosti, můžeme využít jejich seznam, který najdeme hned na titulní stránce webu. Stačí jen přejít na hlavní stránku isport.blesk.cz, sjet si myší dolů a ve spodní části webu uvidíme seznam několika desítek významných osobností, které se zapsaly do dějin českého sportu. Po kliknutí na vybranou osobnost se nám pak zobrazí kompletní výpis všech článků na iSport, které se dané osobnosti týkají.

Aktuální sportovní výsledky na iSport

Na každém sportovním serveru jsou nejdůležitější aktuální sportovní výsledky. K těm se na iSport dostaneme pod položkou Výsledky v hlavním menu a jsou roztříděné do pěti hlavních kategorií – Fotbal, Hokej, Tenis, Formule 1 a Ostatní sporty. Najít si požadované výsledky můžeme nejen podle sportu a konkrétní soutěže, ale i podle data, kdy se daná akce odehrála.

Sportovní videa na portálu iSport

Jednou velkých předností sportovních stránek iSport je velké množství videí, které tento portál každý den přináší. Do sekce s videopříspěvky se dostaneme pod položkou iSport TV, jež je na konci hlavního menu. Zhlédnout tu můžeme především videa z fotbalu, dále pak z hokeje, tenisu a dalších sportů. Zajímavou součástí této rubriky jsou také videoblogy.


Přímé přenosy ze Synot ligy na iSport

Sportovní portál iSport byl atraktivním a oblíbeným sportovním serverem už v minulosti, ale ještě větší přízeň u českých čtenářů a fanoušků si získal poté, co se mu podařilo získat práva na vysílání všech zápasů nejvyšší české fotbalové ligy. iSport tak nabízí exkluzivně jako jediný v Česku přímé přenosy ze všech zápasů a navíc bez jakéhokoliv poplatku. Fanoušci tak mohou sledovat úplně všechny zápasy svých oblíbených týmů, bez ohledu na to, jestli se vysílají v televizi nebo ne. Kromě samotných přímých přenosů, mezi kterými mohou diváci i snadno přepínat, nabízí iSport také sestřihy, rozhovory a další zajímavá videa, která se týkají nejvyšší české fotbalové soutěže.

iSport a jeho tištěná verze

Internetový portál iSport patří pod vydavatelství Czech News Center a je tak spojený s deníkem Sport. Ten je už dlouhodobě jediným českým deníkem, zaměřeným výhradně na sportovní zpravodajství. Deník Sport vychází (stejně jako např. deník Blesk nebo deník Aha) každý den, s tím že od pondělí do soboty vychází v klasické podobě, v neděli pak pod názvem Nedělní Sport. Každý pátek je jeho součástí příloha s názvem Sport magazín a jednou měsíčně pak vychází samostatně prodávaný časopis Sport GÓÓÓL, zaměřený na fotbal.

iSport pro mobilní telefony a tablety značky Samsung

Kromě internetových stránek iSport si mohou čtenáři deníku Sport přečíst jeho tištěné vydání pomocí aplikace, která je určená pro zařízení značky Samsung. Odkaz vedoucí k této aplikaci je na titulní stránce iSportu hned nad hlavním menu a její výhodou je mimo jiné i to, že je zdarma. Aplikace umožňuje i pohodlná prohlížení fotogalerií a podporuje i přehrávání videí.

Aplikace iSport pro Android, iOS a Windows Phone

Zatímco výše zmíněná aplikace deníku Sport je určená pouze pro zařízení od Samsungu, aplikace iSport.cz je pro všechny, kdo mají mobilní telefony či tablety s operačním systémem Android, iOS či Windows Phone, bez ohledu na značku. Aplikace je bezplatná a stáhnout si ji můžeme v internetovém obchodě Google play, iTunes, resp. Windows Phone Store. Potěší i to, že její používání je na rok zcela zdarma a čtenáři tak nemusejí platit za přístup ke článkům, jako tomu bylo dříve.

iDnes zprávy pro každý den.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!