iSport na sociálních sítích


Profily sportovního portálu iSport můžeme sledovat také na největších sociálních sítích, konkrétně pak na Facebooku a na Twitteru. V případě Facebooku najdeme tento profil pod názvem Deník Sport a jeho obsahem jsou upoutávky na aktuální vydání deníku, odkazy na zajímavá videa a nejlepší články a také linky na přímé přenosy z první české fotbalové ligy. Zajímavější je ale twitterový účet iSportu. V tomto případě se jedná o společný účet tištěného deníku Sport a webového portálu iSport.cz, jenž obsahuje tweety jejich redaktorů.

Jak vypadá titulní stránka portálu iSport?

Titulní stránce webového portálu iSport, kterou si můžeme zobrazit pod odkazem isport.blesk.cz, dominují především velké fotografie a velké titulky, podobně jako je tomu u deníku Sport. V průběhu fotbalové sezony se zde na předních místech objevují hlavně odkazy na českou Synot ligu, ať už jde o jednotlivé články, linky na videopřenosy, rozhovory, sestřihy atd. V horní části webu je stručné menu, pod ním pak nejdůležitější aktuality. O kousek níž pak najdeme mimo jiné odkazy na videa, odkazy na fotogalerie a rozcestník českého sportu. Následují náhledy na aktuální články v hlavních rubrikách na iSportu – fotbal, lední hokej, tenis, motorismus a ostatní sporty. Na konci je pak už zmíněný seznam osobností českého sportu a upoutávky na ostatní weby z rodiny vydavatelství Czech News Center. Celkově titulní stránka nepůsobí moc přehledně (jako třeba iDnes sport atd.) a podobně jako stránky Blesku nebo Aha je laděná tak trochu v bulvárním stylu.

Diskuse pod články na serveru iSport

Tak jak je tomu u většiny zpravodajských serverů zvykem, tak i na iSportu mají jeho čtenáři možnost psát pod jednotlivé články svoje příspěvky a diskutovat tak o tématu s ostatními čtenáři. Na rozdíl od některých jiných webů zde ale není nutná registrace – k přidávání příspěvků stačí, abychom měli vlastní profil na Facebooku. Abychom mohli publikovat svůj příspěvek pak jen stačí, abychom byli na Facebooku přihlášení a náš text se zobrazí pod naším facebookovým jménem. Kromě toho lze všechny články také snadno jedním kliknutím sdílet – a to na Facebooku, Twitteru nebo na Google+.


iSport a jeho fanliga

Velmi zajímavou a atraktivní součástí sportovního portálu iSport je soutěžní hra pod názvem Gambrinus Fanliga. Ta je zaměřená na první českou fotbalovou ligu a je určená pro osoby starší 18 let. Ti v ní po úspěšné registraci získají možnost sestavit si svůj vlastní virtuální tým, nakupovat hráče, tvořit sestavy atd. Po skončení každého ligového kola se pak výkony jednotlivých hráčů vyhodnocují podle oficiálních statistik. Hraje se o velmi atraktivní věcné ceny, např. velká televize v hodnotě 50 000 Kč, zájezd s českou fotbalovou reprezentací, roční předplatné deníku Sport, velká zásobu piva a spousta dalších zajímavých odměn.

Blogy osobností na portálu iSport

Ani na iSportu nejsou čtenáři ochuzení o zajímavé blogové články. Ty pro tento web píše několik desítek redaktorů a osobností, mezi kterými najdeme i příspěvky Jaromíra Jágra nebo Theodora Gebre Sellasieho. Přehled aktuálních článků v této rubrice najdeme na adrese isport.blesk.cz/blogy.

iSport a jeho provozovatel

Provozovatelem sportovního portálu iSport.cz je velké české vydavatelství Czech News Center (dříve Ringier), které je jedním největších českých mediálních domů. Kromě iSportu pod něj patří také deník Sport, bulvární deníky Blesk a Aha, časopisy Reflex nebo ABC a spousta dalších tištěných i internetových titulů. V čele tohoto vydavatelství je Libuše Šmuclerová, kterou si mnoho čtenářů pamatuje jako bývalou programovou ředitelku televize Nova.

Česká verze Wikipedie zahájila svoji činnost v roce 2002, nyní má již 240131 článků.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!