iSport.cz


Internetový server iSport.cz je velkým sportovním portálem, který přináší neustále aktualizované zpravodajství ze světa sportu. Stránky iSport patří ke známému českému deníku Sport, takže nabízejí velmi rozsáhlé a podrobné zpravodajství z mnoha sportovních odvětví. Nejvíce prostoru zde mají nejsledovanější sporty u nás, takže především fotbal a lední hokej, ale spoustu článků je zde i o tenisu, motosportu a mnoha dalších oblíbených sportech. U článků samozřejmě nechybějí ani fotogalerie a také videa, kterých je tu opravdu velké množství a patří mezi největší výhody tohoto webu.

Wikipedie je největší celosvětová online encyklopedie.

Fotbalové zpravodajství na iSport

Sportem číslo jedna je u nás i ve světě fotbal a jinak tomu není ani na stránkách sportovního portálu iSport. Fotbalové zpravodajství je tu velmi podrobné a věnuje se jak domácím soutěžím, tak i fotbalovým ligám v zahraničí. Nejvíce místa zde ale má nejvyšší česká fotbalová liga – asi největším tahákem iSportu jsou přímé přenosy z této soutěže, které se zde vysílají ze všech zápasů a navíc zdarma. Kromě Synot ligy se iSport věnuje i české reprezentaci, zahraničnímu fotbalovému dění, evropským pohárům a samostatnou rubriku zde má i juniorská liga. Z domácích soutěží tu kromě podrobného servisu z první ligy najdeme také aktuální výsledky a tabulky z nižších soutěží – druhá liga, ČFL, MSFL, všech pět divizí a nechybějí dokonce ani výsledky krajských a okresních přeborů a nižších tříd.

Hokejové zpravodajství na iSport

Česká republika patří mezi hokejové velmoci a lední hokej zde patří spolu s fotbalem mezi nejpopulárnější a nejsledovanější sporty. Velký prostor dává zpravodajství z ledního hokeje také portál iSport, na kterém najdeme spoustu článků a zajímavostí z tohoto zimního sportu. Jednotlivé články jsou pro větší přehlednost řazeny do několika kategorií – Tipsport extraliga, Reprezentace, NHL, KHL a Ostatní ligy. Samostatná rubrika je pak věnovaná Mistrovství světa v ledním hokeji. V hokejové sekci iSportu si můžeme přečíst zajímavé články, rozhovory, komentáře, prohlédnout fotogalerie a i zde jsou součástí mnoha příspěvků také videa. Najdeme tu také textové onlajny, které jsou ale přebírány ze stránek Onlajny.com.

 


Tenisové zpravodajství na iSport

Mezi oblíbené sporty patří v Česku i tenis. I v něm patří Česká republika mezi absolutní světovou špičku a zvláště v posledních letech nám naši tenisté a tenistky dělali velkou radost, ať už šlo o úspěchy v Davis Cupu, Fed Cupu nebo na grandslamových turnajích. Rozsáhlé zpravodajství ze světa tenisu tak nalezneme i na stránkách sportovního portálu iSport. Tenisová rubrika tu obsahuje jak články, týkající se velkých grandslamových turnajů, tak i příspěvky o týmových soutěžích. Samozřejmě ale nechybějí ani informace o menších turnajích, rozhovory, zajímavosti, výsledky atd. U všech článků jsou pochopitelně i fotky a u některých také videa, případně anketní otázky.

Zpravodajství ze světa motorismu na iSport

Mezi další sportovní odvětví, která mají svoje pevné místo na stránkách iSportu, patří také motorismus. iSport svým čtenářům přináší zejména články týkající se formule 1, Moto GP nebo Rally. Rubrika obsahuje aktuální zpravodajství, výsledky, rozhovory, videa a další zajímavosti. Kromě dění ve světě se zde objevují i články, které přinášejí informace o dění v Česku.

Ostatní sporty na portálu iSport

Sportovní portál iSport se ale samozřejmě věnuje i celé řadě dalších sportů, ze kterých svým čtenářům přináší aktuální zpravodajství, výsledky a další novinky. Patří mezi ně atletika, baseball, basketbal, box, cyklistika, florbal, golf, házená, volejbal, vodní sporty a zimní sporty. V době konání olympiády se stránky pochopitelně věnují především této akci a přečíst si zde můžeme i články o paralympiádách.

Své místo na Tiscali mají i finance, cestování, hry, horoskopy, recepty nebo auta.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!