iSport a konkurenční sportovní weby


Sportovní zpravodajský portál iSport.cz je jedním z největších ve své kategorii, ale zdaleka není jediný. Které další české sportovní portály patří k těm nejzajímavějším a na jaký obsah se zaměřují?

iDnes sport – sportovní stránky číslo 1 v České republice. Největší, nejpřehlednější a nejlépe zpracovaný sportovní portál, který nabízí nepřeberné množství aktuálních článků, výsledků, aktualit a zajímavostí ze světa sportu. Na iDnesu nechybí žádné důležité novinky a po celý rok zde vždy najdeme nejčerstvější sportovní zpravodajství.
Onlajny.com – webový portál, jenž se zaměřuje na textové onlajny ze sportovních zápasů. Onlajny.com se věnují poměrně širokému spektru sportů, převažují ale zejména onlajny z fotbalu a ledního hokeje. Kromě nich tu najdeme i onlajny z dalších kolektivních sportů (florbal, házená, basketbal atd.) ale třeba i z tenisu, zimních sportů atd.
LiveSport.cz – jedna z nejrozsáhlejších výsledkových databází. Stránky Livesport.cz jsou zaměřeny čistě na výsledky a aktuální livescore ze sportovních klání. Sledovat tu můžeme především průběžné stavy fotbalových zápasů, ale jsou zde i další sporty, jako je lední hokej, tenis, basketbal, házená, volejbal, baseball a mnoho dalších, včetně velmi okrajových sportů. Celkově zde nalezneme výsledky z více než 5000 sportovních soutěží z celého světa. Kromě samotných výsledků nechybí ani statistiky, sestavy, tabulky a další informace.
Sport.cz – známý sportovní web, který funguje pod velkým portálem Seznam. Sport.cz těží hlavně ze svého propojení se Seznamem a ze snadno zapamatovatelné domény, jinak nenabízí nic zvláštního, snad s výjimkou her Fantasy, kde si mohou hráči sami vytvářet vlastní týmy a bojovat proti ostatním uživatelům.
Sport.Aktualne.cz – sportovní rubrika webového portálu Aktuálně. Přináší aktuální zpravodajství z fotbalu, hokeje, tenisu, cyklistiky, motorismu a dalších sportů.
SportovniNoviny.cz – speciální sportovní stránky České tiskové kanceláře. Věnují se mnoha sportům, především pak fotbalu, hokeji, motosportu nebo tenisu. Součástí webu jsou i pravidelné tipovací soutěže o ceny.


Další zdroje sportovního zpravodajství a výsledků

Kromě webového portálu iSport a ostatních sportovních stránek můžeme aktuální sportovní výsledky a zprávy hledat i na jiných místech. Tradičním zdrojem aktuálních výsledků je např. teletext – v případě České republiky pak Teletext ČT, který nabízí velmi kvalitní a neustále aktualizovanou sportovní rubriku. Dalším zdrojem informací jsou samozřejmě televizní sportovní kanály – u nás už si mohou diváci vybrat z velmi široké nabídky sportovních stanic – ať už jde o volně šířené programy ČT sport, Slovak Sport a Sport 5, nebo o placené stanice Nova sport, Slovak sport 2, Slovak sport 3, Eurosport, Eurosport 2, Sport1, Sport 2 a několik dalších. Sportovní zpravodajství se často objevuje také v programu některých českých rádií – např. Radiožurnál a jeho pořad S mikrofonem za hokejem, jenž patří k nejstarším pořadů v historii Českého rozhlasu vůbec. Dalším kvalitním zdrojem aktuálních výsledků ze všech sportů jsou webové stránky sázkových kanceláří – na nich můžeme často najít nejen výsledky nebo průběžné stavy jednotlivých zápasů, ale některé sázkové kanceláře svým klientům umožňují i sledování přímých přenosů, které se jinak v televizi nevysílají (u nás tuto atraktivní funkci nabízejí např. Tipsport nebo Fortuna).


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!