iDnes sport


Internetové stránky iDnes sport patří jsou největším a nejkomplexnějším sportovním zpravodajským portálem v Česku. Patří pod velký zpravodajský portál iDnes a obsahují velké množství aktuálních informací, zpravodajství a výsledků z mnoha různých sportů. Zaměřují se nejen na nejsledovanější sporty jako jsou fotbal nebo hokej, ale i na spousta menších a méně oblíbených sportů. Na iDnes sport jsou kromě samotných článků a výsledků také onlajny z nejvýznamnějších mezinárodních i domácích sportovních akcí a soutěží. Součástí článků jsou také bohaté fotogalerie a často nechybějí ani videa. Od roku 2001 je iDnes sport také hlavním mediálním partnerem Českého olympijského týmu.

Wikipedie je největší celosvětová online encyklopedie.

iDnes sport a zpravodajství z fotbalu

Mezi hlavní a nejdůležitější rubriky na iDnes sport patří sekce věnovaná fotbalu. Fotbalové články jsou zde rozděleny do pěti hlavních kategorií – První liga, Poháry, Zahraničí, Domácí soutěže a Reprezentace. Kromě toho se iDnes sport samozřejmě věnuje také významným mezinárodním akcím, jako je např. Mistrovství světa nebo Mistrovství Evropy. Nejvíce článků z fotbalu najdeme v kategorii První liga. V ní si můžeme přečíst o všem, co se týká české nejvyšší fotbalové soutěže – tedy aktuální výsledky, tabulky, souhrny jednotlivých kol, informace o hráčích, statistiky, zajímavé rozhovory, sestřihy ze všech kol a spoustu dalších zajímavostí. Kategorie Poháry se pak věnuje předním evropským klubovým mezinárodním soutěžím, tedy Lize mistrů a Evropské lize. Pod odkazem Zahraničí pak nalezneme články a tabulky pěti předních evropských lig – anglické Premier League, německé 1. Bundesligy, francouzské Ligue 1, italské Serie A a španělské Primera Division. Pod položkou Domácí soutěže jsou články nejen ze Synot ligy, ale také z Fotbalové národní ligy a výsledky + tabulky z ČFL. MSFL, divizí a dalších nižších soutěží. Nechybějí ani výsledky z domácího poháru. Poslední velkou kategorií je Reprezentace, kde najdeme články, výsledky, tabulky a losy a můžeme se také ohlédnout za již odehranými velkými akcemi.V letech, kdy se konají Mistrovství světa nebo Evropy je na iDnes sport i samostatná rubrika věnovaná těmto událostem.


iDnes sport a zpravodajství z ledního hokeje

Druhou největší rubrikou na stránkách iDnes sport je rubrika věnovaná lednímu hokeji. Ten u nás tradičně patří mezi nejsledovanější sporty a na iDnes sport o něm najdeme vždy aktuální novinky a výsledky, které se v něm udály. Články a příspěvky jsou zde rozděleny do sedmi hlavních kategorií – Tipsport extraliga, Databanka, NHL, 1.liga, Evropské ligy, Reprezentace a Archiv akcí. Nejobsažnější je sekce věnovaná české nejvyšší hokejové soutěži – na iDnes sport si můžeme přečíst rozhovory s hráči a trenéry, aktuální výsledky, tabulky, podrobné statistiky a mnoho dalšího. Nechybějí ani pravidelné textové onlajny, které iDnes sport dělá z každého kola Tipsport extraligy. Pod odkazem Databanka pak najdeme podrobné statistiky z předchozích extraligových ročníků. V kategorii NHL na iDnes sport jsou články,výsledky, tabulky a statistiky z nejslavnější hokejové soutěže na světě. Pod položkou 1.liga se nám zobrazí výpis článků a rozhovorů, týkajících se domácí druhé nejvyšší hokejové ligy a pod odkazem Evropské ligy jsou články o zahraničních evropských soutěžích (KHL, švédská liga, finská liga atd.). Výpis článků a rozhovorů o českém národním týmu včetně kalendáře akcí najdeme pod položkou Reprezentace a poslední kategorií hokejové rubriky na iDnes sport je Archiv akcí, ve kterém jsou články a statistiky nejen z uplynulých světových šampionátů, ale i z hokejových turnajů zimních olympijských hrách nebo Světového poháru.

iDnes sport a novinky ze světa tenisu

Mezi sporty, ve kterých jsou čeští zástupci velmi úspěšní patří také tenis. Zvláště v posledních letech zaznamenávají čeští tenisté velké úspěchy, ať už jde o týmové soutěže, jako je Davis Cup či Fed Cup nebo grandslamové turnaje. Tenisu se samozřejmě věnuje i iDnes sport a čtenáři v této rubrice najdou zajímavé články a rozhovory se předními tenisty, výsledkový servis a aktuální žebříčky ATP a WTA. Ve článcích nechybějí ani fotky a často jsou jejich součástí i videa.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!