iDnes sport a novinky ze světa cyklistiky


Samostatnou rubriku má na webu iDnes sport také cyklistika. Čtenáři v ní najdou spoustu zajímavých článků a rozhovorů s předními cyklisty a informace o významných akcích, které se v tomto sportu uskutečnily.

Basketbalové aktuality na iDnes sport

Basketbal patří mezi nejsledovanější sporty na světě a oblíbený je i v České republice. Na zpravodajském sportovním portálu iDnes sport má basketbal svoji samostatnou rubriku, ve které jsou aktuální články a zpravodajství ze světa tohoto sportu. Basketbalová rubrika na iDnes se věnuje jak domácím, tak zahraničním soutěžím – najdeme tu výsledky a články z nejvyšší basketbalové ligy mužů a žen, výsledky a články ze zámořské NBA a stránky se věnují i zápasům českých reprezentačních výběru a evropským ligám.

Atletické aktuality na iDnes sport

I atletika má své místo na portálu iDnes sport. V atletické rubrice naleznou čtenáři velké množství článků a zajímavostí o atletických soutěžích, rozhovory s předními atlety a samozřejmě také výsledkový servis.


Motorismus a formule 1 na iDnes sport

Další velkou sekcí na iDnes sport jsou stránky věnované formuli 1 a motosportu. Tato rubrika se věnuje především článkům, výsledkům a zpravodajství ze světa formule 1, ale najdeme zde i články týkající se silničních motocyklů, rallye a dalších motosportů. Hlavním obsahem jsou ale novinky z formule 1 a vždy aktuální tabulky s pořadím jezdců, pořadím týmů a kalendář závodů právě probíhající sezony.

Lyžování a další zimní sporty na iDnes sport

Dostatek prostoru mají na iDnes sport také zimní sporty. Rubrika zaměřená na lyžování a zimní sporty se věnuje především skokům na lyžích, běhu na lyžích, sjezdovému lyžování, severské kombinaci, akrobatickému lyžování a snowboardingu. Můžeme si tu přečíst množství zajímavých článků, rozhovory s předními českými sportovci a samozřejmě také výsledky z různých akcí.

Biatlonová rubrika na iDnes sport

Český biatlon zaznamenal v posledních letech velké úspěchy a naši biatlonisté a biatlonistky se zařadily mezi absolutní světovou špičku. Biatlon má tak na iDnes sportu svoji vlastní, samostatnou rubriku, která se tomuto – u nás čím dál populárnějšímu – zimnímu sportu věnuje. Po celý rok si zde můžeme přečíst zajímavé články, rozhovory a novinky, v průběhy hlavní sezony pak samozřejmě také kompletní výsledkový servis a žebříčky.

Ostatní sporty na portálu iDnes sport

Sportovní portál iDnes sport ale nezapomíná ani na ostatní oblíbené sporty. Jejich přehled najdeme v hlavním menu pod položkou Ostatní. Jakým dalším sportům se ještě iDnes sport věnuje?  Přečíst si na sportovních stránkách iDnesu můžeme také o volejbalu, házené, florbalu, golfu, plavání, kanoistice, veslování, judu, hokejbalu, stolním tenisu, in-line hokeji, futsalu, aerobicu, boxu, dostizích, gymnastice, horolezectví, jachtingu, moderním pětiboji, pozemním hokeji, ragby, softballu, baseballu, šachu, sportovní střelbě a triatlonu. Součástí této rubriky je také kategorie článků pro sázkaře, obsahující zajímavosti ze světa sázkových kanceláří.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!