iDnes sport a jeho olympijská sekce


Zpravodajství a aktuality, týkající se olympijských her nejsou na stránkách sportovního portálu iDnes sport pouze v období, kdy se olympiády konají, ale můžeme si je zde přečíst během celého roku. I v mezidobí se zde objevují články zaměřené např. na pořadatelské země, ve kterých budou olympijské hry probíhat, informace o kandidujících zemích a spousta dalších zajímavostí. Najdeme tu také články na téma paralympiáda.

Výsledkový servis na webu iDnes sport

Jednou z nejdůležitějších součástí každého velkého sportovního portálu jsou aktuální výsledky z domácích i světových sportovních událostí. Nejinak je tomu i na iDnes sportu, kde jsou každý den, 365 dní v roce, vždy aktuální a čerstvé výsledky z mnoha druhů sportů. U některých sportů přináší iDnes sport i textové onlajny, které průběh zápasu popisují podrobně minutu po minutě. Výsledky a bližší informace o konkrétních událostech najdeme v příslušné sportovní rubrice a nebo můžeme použít sekci Výsledky v hlavním menu. V ní najdeme všechny důležité výsledky pěkně pohromadě a to nejen z aktuálního dne,ale i ze dnů předchozích včetně bohatého archivu výsledků z uplynulých týdnů, měsíců a let. Stačí jen zvolit požadované datum a vypíše se nám přehled výsledků z vybraného dne.


Livescore na webu iDnes sport

Především sázkaři, ale nejen oni, pak využijí tzv. livescore. To přináší průběžné výsledky různých sportovních událostí, které se aktualizují přímo v jejich průběhu, vždy hned po vstřeleném gólu nebo po odehraném gamu. Součástí livescore na iDnes sportu jsou např. průběžné výsledky ze fotbalu, tenisu, ale i dalších sportů. U některých zápasů jsou také aktuální kurzy, které na ně vypsala sázková kancelář Fortuna.

Struktura webu iDnes sport

Celková struktura sportovního portálu iDnes sport je velmi přehledná a na stránkách se dá dobře orientovat. Uprostřed stránky je výpis článků v dané kategorii, po pravé straně jsou např. krátké aktuality, tabulky, odkazy na zajímavé články, reklamy atd. Konkrétní rubriku si čtenáři mohou zvolit z horního menu, nad kterým je také ikonka pro rychlé vyhledávání. Součástí všech článků jsou fotografie, u některých pak dokonce i videa.

iDnes sport na sociálních sítích

Přítomnost na sociálních sítích se v poslední době začíná stávat naprosto běžnou a samozřejmou věcí a jinak tomu není ani u iDnes sportu. Svůj samostatný profil mají sportovní stránky iDnes na Facebooku, kde sdílejí odkazy na nejnovější a nejzajímavější články. iDnes je jinak i na Twitteru, ale tam se nejedná čistě o sportovní účet, ale o profil celého iDnesu.

iDnes sport v aplikacích pro mobilní telefony

Pokud máte rádi sportovní zpravodajství portálu iDnes, můžete si jej pohodlně a snadno prohlížet i ve svých mobilních telefonech a tabletech, kdekoli na cestách. Aplikace iDnes.cz je k dispozici pro všechny tři velké mobilní platformy, takže si ji mohou stáhnout jak majitelé zařízení s operačním systémem Android, tak i ti, kteří mají mobily či tablety s iOS nebo s Windows Phone. Aplikace je ve všech třech případech zcela zdarma a najdeme ji v příslušných internetových obchodech (Google play, iTunes, Windows Phone Store) nebo můžeme využít odkaz přímo na webu iDnesu.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!