iDnes sport a jeho konkurenční portály


Pokud se chceme dozvědět, co je ve světě sportu nového, iDnes sport není zdaleka jedinými stránkami zaměřenými na novinky z této oblasti. Které další sportovní zpravodajské servery patří k těm nejlepším?

iSport.cz – rozsáhlý sportovní portál, který patří pod deník Sport. Obsahuje spoustu článků, aktualit, výsledků a zajímavostí z mnoha různých sportů, především z fotbalu a hokeje. Mezi největší taháky patří živé přímé přenosy ze všech zápasů nejvyšší české fotbalové ligy, které iSport.cz exkluzivně nabízí a to zcela zdarma.
Sport.cz – sportovní stránky velkého portálu Seznam.cz. Věnují se hlavně fotbalu, hokeji a motorsportu, ale najdeme na nich i aktuality z jiných sportovních odvětví. Nejsou tak obsáhlé jako iDnes sport nebo iSport.
Sport.Aktualne.cz – sportovní rubrika zpravodajského portálu Aktuálně.cz. Nedávno prošla změnou grafiky a přináší to nejzajímavější ze světa sportu (fotbal, hokej, tenis, formule 1, cyklistika a další sporty).
SportovniNoviny.cz – sportovní server České tiskové kanceláře (ČTK). Kromě článků a výsledků z jednotlivých sportovních odvětví jsou na něm i blogy osobností, tipovací soutěže o atraktivní cena nebo ankety.
Onlajny.com – nejlepší české stránky s textovými online přenosy. Onlajny.com se zaměřují čistě na onlajny ze sportovních akcí a nabízejí velmi rozsáhlou nabídku podrobných textových přenosů nejen z fotbalu a hokeje, ale i z tenisu, házené, florbalu, hokejbalu a dalších sportů. Onlajny tu najdeme nejen z nejvyšších lig, ale i z menších soutěží a dokonce i ze zápasů juniorů, dorostu atd.
LiveSport.cz – velký internetový server, zaměřený výhradně na výsledky sportovních zápasů. LiveSport.cz přináší průběžné výsledky, takže informuje o vstřelených gólech, brankách, koších atd. ihned po skórování. Na rozdíl od onlajnů ale nepřináší tak podrobný popis zápasů. Záběr sportů je velmi široký, od fotbalu a ledního hokeje, přes tenis a golf až po pozemní hokej, šipky nebo vodní pólo. Perličkou jsou i výsledky z málo známých sportů, jako je např. netball nebo Pesäpallo.

Věrnostní program pro čtenáře iDnes sport

Pro všechny čtenáře portálu iDnes, tedy i pro ty, kteří zde sledují pouze sportovní rubriku, má tento zpravodajský server velmi zajímavý věrnostní program. Ten zaujme hlavně pravidelné návštěvníky tohoto webu, protože čím více čtou články, tím lepší odměny mohou získat. Za každou načtenou stránku se zaregistrovanému uživateli připíše jedno íčko a denně jich lze získat až 180. Nasbíraná íčka si pak uživatel může vyměnit za různé atraktivní ceny.


Diskuse pod články na iDnes sport

Zaregistrovat se na iDnes sport se vyplatí nejen kvůli výše popsanému věrnostnímu programu, ale také kvůli možnosti přispívat do diskusí. Ty si může číst každý, ale přispívat do nich svými názory a diskutovat o nich s ostatnímu čtenáři mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. Zatímco v minulosti stačila přezdívka, dnes už se musí uživatelé registrovat výhradně pod jménem a příjmením.

Fotogalerie a videa na iDnes sport

Stejně jako u ostatních rubrik na iDnesu, tak i na iDnes sport jsou u všech článků fotografie. U některých se jedná jen o jednu ilustrační fotku, u jiných o rozsáhlejší fotogalerie. U některých článků jsou pak kromě fotek také krátká videa.

Ankety na portálu iDnes sport

Nejen ve zpravodajské, ale i ve sportovní sekci portálu iDnes se objevují anketní otázky. Ty se týkají různých aktuálních událostí a hlasovat do nich může kterýkoliv čtenář. Hlasování probíhá jednoduše kliknutím na vybranou odpověď a ihned poté se čtenáři objeví aktuální průběžný stav ankety.

Stránky pro příznivce běhání

Pro ty, co se – ať už rekreačně nebo závodně – věnují běhu připravil portál iDnes samostatné stránky pod názvem Rungo.cz – běháme srdcem. Na nich najdou spoustu zajímavých článků, které se věnují všemu, co se týká běhání, běžeckou poradnu, termínovou listinu běžeckých akcí, ankety, soutěže, speciály, diskusní fórum a spoustu dalšího. Do rubriky mohou svými články přispívat i sami čtenáři tohoto webu a svůj profil má Rungo.cz také na Facebooku.

Česká verze Wikipedie zahájila svoji činnost v roce 2002, nyní má již 240131 článků.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!