Deník Aha


Jestli máte rádi pravý nefalšovaný bulvár, tak  deník Aha je přesně Váš šálek kávy. Pravý, nefalšovaný bulvár, který Vás každý den zahrne těmi nejdůležitějšími bulvárními informacemi a hlavně informacemi ze života celebrit, které jsou tak oblíbené Českým národem. Kdo rád nenahlédne do soukromí cizích lidí. V čechách by se to dalo občas nazvat národním sportem. Tento deník můžete koupit každý den u Vašich novinových prodejců za pár korunek. u tohoto plátku platí heslo: “za málo peněz hodně muziky”. Aha vyjde kolem 10 Kč, záleží samozřejmě na prodejci. Co je výhodou tohoto deníku? Má svou internetovou mutaci, takže kdykoli vy nestihnete přes den koupit noviny, všechny informace se dozvíte na internetu a nejen to, na internetu je uplně vše, v archivu naleznete kompletně všechno co jste si nestihli přečíst. Prostě úžasné!

Wikipedie je největší celosvětová online encyklopedie.

Žhavé drby

Aha! si je naprosto jisté v tom, že Český národ zajímá soukromí známých tváří a celebrit a vše co se kolem nich a jejich života točí. Proto pomocí svých paparazziů získávají ty nejdůvěrnější informace a v zápětí je otisknou na titulní stranu, to jim samozřejmě zvedá čtivost a zisky, s tím souvisí, že čím peprnější článek otisknou, tím se prodej horentně zvyšuje. Aha! se tedy přesně specializuje na osobní, soukromí ba i dokonce intimní život známých osobností aby Vám mohl nabídnout ty nejžádanější informace a samozřejmě žhavé drby ze světa showbyznysu a soukromí známých osobností, zejména kdo s kým chodí, kdo se s kým rozešel, kde se s kým kdo vyspal, kdo kam jede na dovolenou, kdo si co koupil a nebo komu se zrovna narodilo dítě, popřípadě kde se kdo opil a udělal rozruch a podobné zajímavosti.


Trapasy

Do života od jak živa patřilo, že se někdy něco prostě nevyjde, když tomu ale přihlíží ostatní lidé, je to pro toho člověka takzvaný trapas. Takovýchto příhod Vám Aha! nabídne plno. Na hlavní stránce si v menu vyberte záložku trapasy a pokochejte se různými příhodami z celého světa, které jsou hodně vtipné. Víceméně jsou tyto příhody od světoznámých celebrit a nás jako škodolibé Čechy to velmi zajímá. Nejedná se jenom o trapasy usměvné ale i o trapasy nad kterými se pozastavíte a řeknete si jak je tohle vůbec možné, ku příkladu když někdo ze známých celebrit, které na venek vypadají pěkně, vypiplané, prostě jak ze žurnálu, tak se zčistajasna objeví foto jejich domu a na ní naprostý chaos, nepořádek a bordel. Od všeho něco, rozhodně Vás tato rubrika nudit nebude.

Filmožrout

Filmožrout, co by to mohlo být, o co by se mohlo jednat? Z názvu vyplývá, že půjde o něco spojené s filmy a zřejmě kinematografikou. Když na homepage rozkliknete záložku filmožrout, nabídnou se Vám stovky článků, které se týkají právě filmů. Určitě když zapátráte, naleznete nějaký článek právě o vašem oblíbeném filmu a nějakou Vám neznámou informaci, kterou si jistě rádi přečtete. Jedná se zde především zase o život celebrit, které mají něco společného s filmem. Filmožrout Vám třeba ukáže galerii nahých hereček, což je pro pány to nejzajímavější. Jinak se filmožrout zaobírá především životem celebrit, které mají hodně společného s filmem a o tom to celé je.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!